BLOG YAZILARI

- Amerika'dan Balenciaga Sipariş Etmek

İkonik ve lüks marka denilince akla gelen ilk markalardan olan Balenciaga ürünlerini Amerika'dan getirtebileceğinizi biliyor muydunuz? Ameriksepetim aracılığı ile dilediğiniz ürünü Amerika'dan sipariş verebilirsiniz. Balenciaga ve Amerikasepetim hakkında detaylı bilgilere yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

 

 

Balenciaga Hakkında

İspanyol menşeili olmasına rağmen günümüzde Fransa merkezli faaliyet gösteren Balenciaga, 1917 yılında İspanyol tasarımcı Cristobal Balenciaga tarafından kurulan bir kadın ve erkek giyim markasıdır. İspanyol kraliyet ailesi ve aristokrat sınıfı tarafından ekseriyetle tercih edilen Balenciaga, günümüzde en çok motosikletten ilham alan özel tasarımlara sahip çanta modelleriyle ön plana çıkıyor.

 

Amerika'dan Balenciaga Sipariş Etmek

 

Ceketten trikoya, gömlekten pantolona, jeanden etek ve elbiselere, ayakkabıdan aksesuarlara kadar pek çok farklı giyim ürününü hem erkekler hem de kadınlar için üreten Balenciaga, zarif ve yenilikçi tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Yüksek segment moda markaları arasında yer almakla beraber ürünlerin üretiminde ciddi standartları takip eden ve kaliteden asla ödün vermeyen misyonuyla Balenciaga, günümüz dünyasının en önemli moda markaları arasında yer alıyor.

 

Amerika'dan Balenciaga Sipariş Etmek

 

Balenciaga, Paris’te ilk olarak 1937 yılında açıldı ve ilk defilesinde İspanyol Rönesansından büyük ölçüde etkilenen tasarımlar göz doldurdu. Balenciaga'nın Paris'teki başarısı hızlı bir şekilde yükselmesine olanak sağladı. İki yıl boyunca, Fransız basını tarafından devrimci olarak övüldü ve tasarımları yüksek oranda talep aldı.

 

Amerika'dan Balenciaga Sipariş Etmek

 

Müşteriler, Balenciaga tasarımlarını görmek için İkinci Dünya Savaşı sırasında Avrupa'ya seyahat ederek güvenliklerini riske atmayı göze aldı. Ancak, savaş sonrası yıllara kadar bu özgün tasarımların tam çizgisi oluşmamıştı. Bu noktadan sonra tasarımlarında daha net ve imza niteliğinde bir çizgide ilerlemeye başladı. Özellikle bel bölgesi üzerinde geliştirdiği tasarımlarıyla “kadınlar için yeni bir siluet” sloganıyla moda dünyasında büyük sansasyon yarattı.

 

Amerika'dan Balenciaga Sipariş Etmek

 

1960'larda Blenciaga, kumaş kullanımında yenilikçi atılımlar yaparak ağır kumaşlara, karmaşık nakışlara ve cesur malzemelere yöneldi. Sloganı kapsamında kuğu benzeri bir görünüm vermek için köprücük kemiğini kapatmayan tasarımlarıyla ön plana çıktı. Aynı dönemde Belçika Kraliçesi Fabiola için yaka ve kalçalarda beyaz vizon ile kesilmiş Fildişi düşes sateninden yapılmış bir gelinlik tasarladı.

 

Amerika'dan Balenciaga Sipariş Etmek

 

Jackie Kennedy, Balenciaga'nın pahalı kreasyonlarını satın alarak sansasyon yarattı ve eşi olan Amerika Birleşik Devletleri başkanı John F. Kennedy’i siyasi açıdan zor durumda bıraktı. Gerek popüler kültür gerek tarih gerekse siyasal alanda oldukça hatırlı izleri bulunan Balenciaga, günümüzde hala dünyanın en kaliteli markaları arasındadır.

 

Amerika'dan Balenciaga Sipariş Etmek

 

Balenciaga Türkiye Sipariş

Ülkemizde bütün Balenciaga ürünlerini bulmak zor olabiliyor. Amerika'dan Balenciaga ürünlerini tedarik etmek hem zahmetli hem de uzun sürebiliyor. Amerikasepetim olarak dilediğiniz ürünü Amerika'dan hızlı ve güvenilir bir şekilde evinize kadar teslim ediyoruz. Satın alma servislerimizden “Benim İçin Al” servisi ile ürünü sizler için satın alarak adresinize sorunsuz şekilde ulaştırıyoruz. Bir diğer servisimiz olan “Paket Oluştur” servisi ile de ürünü satın aldıktan sonraki süreçte ürünü sizlere sorunsuz şekilde teslim ediyoruz. Satın alma servislerimizin kullanımı hakkında açıklama videolarına aşağıdan erişebilirsiniz. 

 

 

Bu makale 15-05-2023 tarihinde yayına alınmıştır, olası güncellemeler için lütfen whatsapp hattımızdan iletişime geçininiz.

AKLINIZA TAKILAN SORULAR VE CEVAPLARI

Amerikasepetim üzerinden siparişlerinizi dilerseniz Benim İçin Al servisimizi kullanarak, dilerseniz Paket Oluştur servisimizi kullanarak verebilirsiniz.

Benim için al servisimizle, Amerika’ya gönderi yapan dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, hiçbir sınırınız olmadan sipariş verebilirsiniz.

Paket oluştur servisimizle, dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, sizin için oluşturulan Amerika adresinize kargolatın. Paketinizin tarafımıza ulaşması ardından kargo ve gümrük işlemlerinizi ödeyin. Tüm işlemlerinizi tamamlayarak adresinize teslim edelim.

Paketlerinizin kargo ve gümrük ücretlerini öğrenmek için Ücretler sayfamızı inceleyebilir, hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz.

Ücretler

Tüm paketlerinizin gümrük işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır. Hiçbir ürününüzde gümrük takılma riskiniz yoktur. Kargo ödemenizle birlikte, ürün içeriğinize göre vergi ücreti talep edilecektir. İşlemleriniz tamamlanarak Türkiye adresinize teslim edilecektir. Ek masraf, belge ya da reçete talep edilmeyecektir. Ürün ödemelerinize haricen vergi ve kargo ücretiniz olacaktır.

AKLINIZA TAKILANLAR İÇİN BİZE ULAŞIN

Tüm diğer sorularınız için WhatsApp destek hattımızdan ya da [email protected] adresimizden bize ulaşabilir, sorularınızı iletebilirsiniz.

Instagram ve Facebook hesaplarımızdan bizi takip edebilir, youtube kanalımızı inceleyebilirsiniz.