BLOG YAZILARI

- Ebay'den Alışveriş

Ebay, bildiğiniz üzere dünyanın en büyük alışveriş websitelerinden biri. Hacim olarak değil ancak özellik olarak Amazon'un bile önünde bizim gözümüzde. Eğer bir ürün arıyor ve bulamıyorsanız, ebay bunun için biçilmiş bir kaftan. Bu noktada sizlerden en çok gelen talepler, stokları tükenmiş giyim ürünleri, çıkma oto parçaları, koleksiyon ürünleri, eski kitaplar, bulunması imkansızlaşmış ürünler ya da mağazada daha pahalı olan ürünler.

 

Ebay'den Alışveriş

 

Ebay'den Nasıl Alışveriş Yaparım

Bildiğiniz gibi ebay sadece PayPal üzerinden ödeme kabul ediyor. Malum PayPal da Türkiye'de kapalı. Bu neden ebay'den alışveriş yapmak isteyen Türk kullanıcıları, çeşitli yollar aramaya çalıştılar, VPN değiştirenler mi dersiniz, arkadaşının hesabıyla girip yakalananlar mı, paypal hesabı satın almaya çalışanlar mı. Bunların tamamı belli bir süre başarılı da olabilir ancak hem yorucu, hem kısa vadeli, hem de maliyetlidir. Tam da bu noktada Amerikasepetim olarak çözüm ortağınız oluyoruz. Tek yapmanız gereken ebay'de sipariş vermek istediğiniz ürünün linkini anasayfamızdaki ilgili alana yapıştırmak ve siparişinizi oluşturmak. Gerisi tamamiyle bizde. Sizde için satın alacak, Amerika sevkiyat merkezimizde teslim alacak, paket ölçümlerini size bildirecek, ödemeniz ardından Türkiye adresinize teslim edeceğiz. Hepinizin aklında tam da bu son iki istasyon arasındaki gümrük sorusu var, biliyoruz. Mera etmeyin, tüm gümrük islemlerinizi işlem ücreti almadan tamamlıyoruz.

 

Ebay'den Alışveriş

 

Ne Kadar Sürede Gelir

Ebay, genellikle bireysel satıcıların ürün sattığı bir platformdur. Dolayısıyla her satıcının kendine göre bir teslim süresi mevcuttur. Bu süre ortalama olarak 3-5 iş günü olmakla birlikte, ertesi gün adresimizde teslim aldığımız da olabiliyor. Paketiniz bize ulaştıktan sonra 3-8 iş günü içerisinde, gümrük işlemleri tamamlanmış halde adresinize teslim ediyoruz.

 

Ebay'den Alışveriş

 

Kendim Alıp Gönderebilir Miyim

Eğer bir şekilde ebay'den alışveriş yapabiliyorsanız kendi hesabınızla, paketlerinizi Amerika adresimize gönderebilir ve bizden sadece sevkiyat ve gümrük hizmeti de alabilirsiniz.

 

 

Limitim Nedir

Hiçbir limitiniz yoktur, ne adet bazında ne de ürün bazında. Ebay'de satışını görmüş olduğunuz her ürünü, evet istisnasız her ürünü satın alabilirsiniz. Gümrük işlemleriniz sizin adınıza değil, kurumsal olarak firmamız adına yapılmaktadır. Bu nedenle hiçbir üründe gümrük riskiniz yoktur. Gümrük vergi ödemesini, kargo ücretinizle birlikte dilerseniz taksitle yapabilirsiniz. İşlemleriniz tarafımızdan yapılacak olup, herhangi bir belge ya da ek ücret talep etmeden adresinize teslim edeceğiz.

 

Ödeme Nasıl Oluyor

Major kredi kartlarına 3 taksitle ödeyebilirsiniz. Kapıda ödeme sistemimiz güvenlik sebebiyle yoktur. Dilerseniz banka havalesi ile de ödeyebilirsiniz. Coin göndererek ödemenizi yapabilirsiniz.

İletişim için whatsapp hattımızdan ya da [email protected] adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

Bu makale 02-10-2022 tarihinde yayına alınmıştır, olası güncellemeler için lütfen whatsapp hattımızdan iletişime geçininiz.

AKLINIZA TAKILAN SORULAR VE CEVAPLARI

Amerikasepetim üzerinden siparişlerinizi dilerseniz Benim İçin Al servisimizi kullanarak, dilerseniz Paket Oluştur servisimizi kullanarak verebilirsiniz.

Benim için al servisimizle, Amerika’ya gönderi yapan dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, hiçbir sınırınız olmadan sipariş verebilirsiniz.

Paket oluştur servisimizle, dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, sizin için oluşturulan Amerika adresinize kargolatın. Paketinizin tarafımıza ulaşması ardından kargo ve gümrük işlemlerinizi ödeyin. Tüm işlemlerinizi tamamlayarak adresinize teslim edelim.

Paketlerinizin kargo ve gümrük ücretlerini öğrenmek için Ücretler sayfamızı inceleyebilir, hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz.

Ücretler

Tüm paketlerinizin gümrük işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır. Hiçbir ürününüzde gümrük takılma riskiniz yoktur. Kargo ödemenizle birlikte, ürün içeriğinize göre vergi ücreti talep edilecektir. İşlemleriniz tamamlanarak Türkiye adresinize teslim edilecektir. Ek masraf, belge ya da reçete talep edilmeyecektir. Ürün ödemelerinize haricen vergi ve kargo ücretiniz olacaktır.

AKLINIZA TAKILANLAR İÇİN BİZE ULAŞIN

Tüm diğer sorularınız için WhatsApp destek hattımızdan ya da [email protected] adresimizden bize ulaşabilir, sorularınızı iletebilirsiniz.

Instagram ve Facebook hesaplarımızdan bizi takip edebilir, youtube kanalımızı inceleyebilirsiniz.