BLOG YAZILARI

- Ferrari Yedek Parça

Türkiye’de lüks araç sahibi olmak başlı başına bir sorun iken, bir de yeterli satış hacmi olmadığı için yedek parça bulmak da ayrı bir işkence olabiliyor. Ferrari yedek parçası bulmak bunların başında geliyor. Peki Amerika'dan Ferrari yedek parça getirtebileceğinizi söylesek? Amerikasepetim sayesinde Amerika'dan yedek parça siparişi verebilirsiniz. Gelin Ferrari ve Amerikasepetim hizmetlerine daha yakında göz atalım.

 

 

Ferrari Hakkında

Bir İtalyan markası olan Ferrari 1946 senesinde Moranello’da Ferrari’yi kurmuştur. 1969 senesinde hissesinin yarısını Fiat’a satmasıyla birlikte 1988 senesinde yaklaşık olarak %90 hisse Fiat’ın elinde bulunmaktadır.

 

 

Tamamı orijinal olan yedek parçalar ile bütün bakım ve onarım işlemleri Ferrari’nin yetkili servisi tarafından giderilmektedir. Ferrari firmasının bütün yedek parçaları özeldir. Yan sanayi ürünler araca zarar verme ihtimalinin yanı sıra düzeltilemez ciddi problemlere de neden olabilmektedir. Böylesine özel bir aracın kullanıcıları başka servislere giderek risk almak yerine sadece Ferrari yetkili servislerden hizmet almayı tercih etmelidirler.

 

Ferrari Yedek Parça

 

Ferrari yılda yaklaşık olarak 30 adet satışa sunulmaktadır. Bu her ne kadar marka özelinde birçok avantaj sağlasa da dezavantajları da bulunmaktadır. Ferrari’nin çok geniş bir tüketici kitlesi olmaması sebebiyle yedek parça stokuna sahip servis de bulunmamaktadır. Bununla birlikte lüks araç kullanmak eden insanların en çok tercih ettiği araba markalarından biridir.

 

Ferrari Yedek Parça

 

Ferrari araçları gerek kaliteli olmasından gerekse lüks tüketim ürünü olmasından dolayı fiyatları yüksek otomobillerdir. Bu sebeple estetik açıdan kullanıcıların memnuniyetini sağlarken diğer yandan bozulması muhtemel olmasa bile olası bir sorun dahilinde yapılması gereken yalnızca ikinci el orijinal yedek parçayı temin etmektir. Bu yol ile kullanıcılar herhangi bir sorunla karşılaşmadan uygun meblağlarda yedek parçayı elde edebilmektedirler.

 

Ferrari Yedek Parça

 

Yetkili bayiler ile irtibat kurulamaması ya da aracın servisten gelmesinin uzun sürmesi gibi durumlarda bu şekilde yedek parçalara sahip olmak için ikinci el parça satışı yapan firmalar ile irtibata geçilebilmektedir. Aracı ileriki süreçlerde de sağlıkla kullanabilmek için bu parçaları güvenli ve kaliteli platformlar üzerinden alışveriş yaparak tedarik etmek en sağlıklı yoldur. Amerika'da bu konuda hizmet veren güvenilir satıcılar bulmak mümkündür.

 

Ferrari Yedek Parça

 

Ferrari Yedek Parça Türkiye Satış

Ferrari’nizle ilgili bir sorun yaşadınız ve servisler sizden yüksek paralar isteyebilir. Amerikasepetim sayesinde parça numarasını bildiğiniz bir ürünü Amerika'dan sipariş verebilirsiniz. Dilediğiniz ürün ile ilgili Amerikasepetim ile iletişime geçip, Amerika'dan hızlı ve güvenilir alışverişin tadını çıkarabilirsiniz. Satın alma servislerimizden “Benim İçin Al” servisi ile ürünü sizler için satın alarak adresinize sorunsuz şekilde ulaştırıyoruz. Bir diğer servisimiz olan “Paket Oluştur” servisi ile de ürünü satın aldıktan sonraki süreçte ürünü sizlere sorunsuz şekilde teslim ediyoruz. Satın alma servislerimizin kullanımı hakkında açıklama videolarına aşağıdan erişebilirsiniz. 

 

 

 

 

 

 

Bu makale 12-05-2023 tarihinde yayına alınmıştır, olası güncellemeler için lütfen whatsapp hattımızdan iletişime geçininiz.

AKLINIZA TAKILAN SORULAR VE CEVAPLARI

Amerikasepetim üzerinden siparişlerinizi dilerseniz Benim İçin Al servisimizi kullanarak, dilerseniz Paket Oluştur servisimizi kullanarak verebilirsiniz.

Benim için al servisimizle, Amerika’ya gönderi yapan dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, hiçbir sınırınız olmadan sipariş verebilirsiniz.

Paket oluştur servisimizle, dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, sizin için oluşturulan Amerika adresinize kargolatın. Paketinizin tarafımıza ulaşması ardından kargo ve gümrük işlemlerinizi ödeyin. Tüm işlemlerinizi tamamlayarak adresinize teslim edelim.

Paketlerinizin kargo ve gümrük ücretlerini öğrenmek için Ücretler sayfamızı inceleyebilir, hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz.

Ücretler

Tüm paketlerinizin gümrük işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır. Hiçbir ürününüzde gümrük takılma riskiniz yoktur. Kargo ödemenizle birlikte, ürün içeriğinize göre vergi ücreti talep edilecektir. İşlemleriniz tamamlanarak Türkiye adresinize teslim edilecektir. Ek masraf, belge ya da reçete talep edilmeyecektir. Ürün ödemelerinize haricen vergi ve kargo ücretiniz olacaktır.

AKLINIZA TAKILANLAR İÇİN BİZE ULAŞIN

Tüm diğer sorularınız için WhatsApp destek hattımızdan ya da [email protected] adresimizden bize ulaşabilir, sorularınızı iletebilirsiniz.

Instagram ve Facebook hesaplarımızdan bizi takip edebilir, youtube kanalımızı inceleyebilirsiniz.