BLOG YAZILARI

- Gucci Amerika'dan Sipariş

Modanın ikonik markalarından Gucci’nin dergilerde görüp de Türkiye’de bulamadığınız, orjinalliğinden şüphe ettiğiniz ürünlerini Amerika'dan kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. Amerikasepetim Amerika'dan dilediğiniz ürünü sipariş etmeniz için size olanak sağlar. Gucci ve Amerikasepetim hakkında detaylı bilgiyi yazının devamında bulabilirsiniz. 

 

 

Gucci Hakkında

Stil, zarafet, sofistike ve lüks denildiği zaman dünyada akla gelen ilk markalar arasında yer alan Gucci, 1921 yılında Guccio Gucci tarafından İtalya’nın Floransa kentinde kuruldu. İlk kurulduğu zamanlar yalnızca el yapımı yüksek kaliteli deri ürünleri üreten marka, günümüzde moda dünyasının en büyük otoritelerinden birisi haline gelmiştir. Gucci, kurulduğu ilk günden bu yana ürün yelpazesini oldukça genişletmiş olsa da ana ürünleri olan kemer, çanta ve ayakkabılarla ön plana çıkıyor.

 

 

Günümüzde Gucci logosu, lüks markalaşma açısından belki de en tanınan logo olarak kabul edilebilir. Başta kemer olmak üzere Gucci sembolü barındıran pek çok ürün dünya çapında ciddi talep görüyor. Gucci logosunu tasarlayan kişi, moda evinin kurucusu Guccio'nun oğlu Aldo Gucci’dir. 1933 yılında logoyu iki G harfi kullanarak tasarlayan Aldo, babası Guccio Gucci'nin baş harflerine doğrudan atıfta bulunmuştur. Günümüzde Gucci logolu bir kıyafet giymek veya eşya taşımak yaygın bir şekilde lüks ve statü ile özdeşleştiriliyor.

 

Gucci Amerika'dan Sipariş

 

Bambu saplı çantalar 1947'de üretildi ve günümüzde hala Gucci tarafından üretilen ürünler arasındaki yerini koruyor. Bambu, savaş sırasında İtalya'ya kolayca ithal edilebilecek tek malzemelerden biri olduğu için popüler hale gelse de İngiltere Prensesi Diana tarafından Gucci bambu saplı çantanın kullanılması o dönemde çantanın popülerliğini katladı. Günümüzde hala Gucci'nin en çok satan modelleri arasında yerini koruyor.

 

Gucci Amerika'dan Sipariş

 

1970’li yıllarda Gucci, ilk parfüm ürününü tanıttı ve dünya çapında pek çok ülkede yaygın bir şekilde şubeler açtı. Günümüzde Gucci hala çok sayıda giyim eşyasının yanı sıra parfüm üretimi de yapıyor. Etkili, yenilikçi ve ilerici olan Gucci, modaya tamamen modern bir yaklaşım sergiliyor. Çağdaş ve romantik Gucci ürünleri, İtalyan işçiliğinin zirvesini temsil eder ve kalitesinin yanı sıra detaylara gösterdiği özen eşsizdir.

 

Gucci Amerika'dan Sipariş

 

Gucci Türkiye Sipariş

Gucci'nin dilediğiniz ürününü Amerika'dan getirtmeniz mümkün. Türkiye'de bulamadığınız Gucci ürününü Amerikasepetim aracılığı ile Amerika'dan sipariş edebilirsiniz.  Satın alma servislerimizden “Benim İçin Al” servisi ile ürünü sizler için satın alarak adresinize sorunsuz şekilde ulaştırıyoruz. Bir diğer servisimiz olan “Paket Oluştur” servisi ile de ürünü satın aldıktan sonraki süreçte ürünü sizlere sorunsuz şekilde teslim ediyoruz. Satın alma servislerimizin kullanımı hakkında açıklama videolarına aşağıdan erişebilirsiniz. 

 

 

Bu makale 23-05-2023 tarihinde yayına alınmıştır, olası güncellemeler için lütfen whatsapp hattımızdan iletişime geçininiz.

AKLINIZA TAKILAN SORULAR VE CEVAPLARI

Amerikasepetim üzerinden siparişlerinizi dilerseniz Benim İçin Al servisimizi kullanarak, dilerseniz Paket Oluştur servisimizi kullanarak verebilirsiniz.

Benim için al servisimizle, Amerika’ya gönderi yapan dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, hiçbir sınırınız olmadan sipariş verebilirsiniz.

Paket oluştur servisimizle, dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, sizin için oluşturulan Amerika adresinize kargolatın. Paketinizin tarafımıza ulaşması ardından kargo ve gümrük işlemlerinizi ödeyin. Tüm işlemlerinizi tamamlayarak adresinize teslim edelim.

Paketlerinizin kargo ve gümrük ücretlerini öğrenmek için Ücretler sayfamızı inceleyebilir, hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz.

Ücretler

Tüm paketlerinizin gümrük işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır. Hiçbir ürününüzde gümrük takılma riskiniz yoktur. Kargo ödemenizle birlikte, ürün içeriğinize göre vergi ücreti talep edilecektir. İşlemleriniz tamamlanarak Türkiye adresinize teslim edilecektir. Ek masraf, belge ya da reçete talep edilmeyecektir. Ürün ödemelerinize haricen vergi ve kargo ücretiniz olacaktır.

AKLINIZA TAKILANLAR İÇİN BİZE ULAŞIN

Tüm diğer sorularınız için WhatsApp destek hattımızdan ya da [email protected] adresimizden bize ulaşabilir, sorularınızı iletebilirsiniz.

Instagram ve Facebook hesaplarımızdan bizi takip edebilir, youtube kanalımızı inceleyebilirsiniz.