BLOG YAZILARI

- La Mer Amerika Sipariş

Makyajınızın doğal ve kalıcı olmasını istemez misiniz? İster gün içinde dışarıda geçireceğiniz vakitlerde, ister de akşam çıkacağınız romantik bir akşam yemeğinde kusursuz bir makyaj sizin de hakkınız. Şimdi La Mer ürünlerini gündelik ya da özel hayatınıza dahil edebilirsiniz. Amerika’dan sipariş etmek istediğinizde bir tık uzağınızda bulunan Amerikasepetim.com adresimizin kolaylıklarına şahit olabilirsiniz.

 

 

La Mer Hakkında

Dr. Max Huber’ın bir laboratuvar kazasında elde ettiği yanıklarla La Mer dünyaya gözlerini açtı. Cildinde oluştuğu ve daha öncesinde var olduğu tüm yaraları yok etmek istiyordu. Lakin kendisi gündüzleri bir Uzay Fizikçisi geceleri ise yıldız gözlemcisinden başka bir şey değildi. Derin denizlerin iyileştirici gücünü araştırarak cilde en iyi şekilde fayda sağlayacak olan Creme de La Mer ortaya çıktı. Toplamda 6000 deneyinin ve 12 yıllık araştırmanın ardından mucize bulundu. Cildinizde var olan her türlü leke, yara ya da yanık izi, sivilce yaraları ve daha fazlası La Mer markası ile kusursuzca iyileşme gösterecek.

 

La Mer Amerika Sipariş

 

Makyaj malzemelerinden cilt bakım ürünlerine kadar La Mer’e ait olan tüm ürünler et suyunun fermantasyon ve rafine edilme sürecinden başlayarak oluşturuluyor. Tüm ürünler uzun soluklarla yapıldığı için ülkemizde biraz pahalı. Özellikle de Creme de La Mer kreminin içerisinde bulunan deniz yosunları sürdürülebilir olabilmek için 3 ay boyunca elleriyle toplanmaktadır. Bunun yanında tüm makyaj malzemelerinin içinde de antioksidan oranı yüksek olan ıhlamur çayı bulunmaktadır. İşte bundan dolayı da hangi La Mer ürününü kullanırsanız kullanın, cildinizde yenilenmeler başlayacak. Cildinizi seviyorsanız La Mer markasına başvurmanız gerektiğini söyleyebiliriz. Sade ve şık ambalaj tasarımları sizi kendisine çekerken, doğaya ve çevreye de katkı sağlamak için atıksız üretim yapmadıklarını unutmamanız gerekmektedir.

La Mer Türkiye Satış Platformları

Türkiye Pazar konusunda geniş bir yelpazeye sahiptir. Bu genişlikten kaynaklı olarak birçok platformda orijinal ya da sahte ürünler satılmaktadır. Sizin için yaptığımız araştırma ile La Mer markasının da Türkiye sınırları içerisinde satışı bulunmaktadır. Peki, ürünler %100 orijinal mi? Ürünlerin fiyatları ne durumda? Ürünlerin kargo süresi nasıl olacak? Ve benzeri aklınıza gelebilecek her soruyu da sizlere cevaplamak isteriz. Gelin birlikte üç büyük satış pazarında La Mer ürünlerinin fiyatlarına ve Türkiye’de satışı olup olmadığına bakalım.

 

La Mer Ürünleri

Boyner Fiyatı

Sephora Fiyatı

Trendyol Fiyatı

La Mer The Soft Fluid Long Wear Foundation Broad Spectrum SPF 20

₺ 3250

₺ 3250

Satışı yok

La Mer The Luminous Lifting Cushion Foundation Broad Spectrum SPF 20

₺ 3250

₺ 3250

₺ 4588

La Mer The Hydrating Illuminator - 40 Ml

Satışı yok

₺ 1920

₺ 5145

La Mer The Revitalizing Hydrating Serum - 1 Oz

₺ 6340

₺ 6340

₺ 16922,50

La Mer Genaissance De The Serum Essence - 1 Oz

₺ 18400

₺ 18400

₺ 53000

La Mer The Moisturizing Cream - 100 ml

Satışı yok

₺ 8960

₺ 30800

La Mer Creme de La Mer Moisturizing cream - 60 ml

₺ 31800

Satışı yok

Satışı yok

La Mer The Moisturizing Cool Gel Cream - 5 Oz

₺ 4620

₺ 4620

₺ 9999

 

Dolar kurunun her geçen gün artmasından kaynaklı olarak Türkiye’nin en büyük satış platformlarında da La Mer ürünleri fazlaca pahalı durumda. Bunun yanı sıra üç büyük satış platformuna baktığımızda en düşük ürün fiyatı1920 Türk lirası olurken en pahalısı 53000 Türk lirası olmaktadır. Bu paraları La Mer markasının ürünleri için vermek doğru mu diye düşünürseniz de size evet doğru diyebiliriz.

 

La Mer Amerika Sipariş

 

Peki, bu üç platformda da La Mer ürünleri orijinal mi?

Tablomuzda bulunan ilk iki marka Amerika’da satışı olan ürünlerin Türkiye Pazar yeri diyebiliriz. Sephora ve Boyner’de %100 diyemesek de %75 oranında ürün orijinalliği bulunmaktadır. Lakin Trendyol için aynı şeyi söyleyemeyiz. Trendyol da çok sayıda mağazanın bulunmasından kaynaklı olarak %100 orijinal ürünü bulmak zordur. Özellikle de La Mer gibi büyük markaların kopyasını bulmak daha mümkündür. Kopya ve sahte ürünlerinin fazlalığının yanında ürün pahalılığı da gözler önünde bulunmaktadır. Size sunduğumuz tablodaki hiçbir satış platformu %100 orijinal ürünü temin etmezken, Türk lirası bazından var olan pahalılığından kaynaklı da cebinize de büyük zarar çıkartmaktadır.

Amerikasepetim La Mer Ürünleri

Türkiye standartları içerisinde %100 orijinal ürün bulma ihtimaliniz düşükken tamamen Amerika’da bulunan mağazadan elinizle koymuş gibi satın alma ihtimaliniz de bulunmaktadır. Amerikasepetim.com adresimiz ile La Mer markası ürünlerini direk mağazasından sipariş etme imkanınız bulunmaktadır. Sitede satışta bulunan bazı ürünler ise;

 

Amerikasepetim.com La Mer Ürünleri

Vergiler Dahilinde Fiyat ($)

Fiyat (₺)
La Mer The Radiant SkinTint SPF 30

$154.00

₺ 4156,11

La Mer The Perfecting Primer - 1.4 Oz

$133.00

₺ 3589,37

La Mer The Hand Treatment - 0.39 Lbs

$99.00

₺ 2671,79

La Mer The Eye Concentrate - 17 Oz

$54.00

₺ 1457,34

La Mer Genaissance De The Serum Essence - 1 Oz

$628.00

₺ 16948,31

La Mer The Infused Lotion - 5 Fl Oz

$291.00

₺ 7853,44

La Mer The Moisturizing Cool Gel Cream - 5 Oz

$140.00

₺ 3778,29

 

Amerikasepetim.com adresimizde La Mer Ürünleri %100 orijinaldir. Bunun sebebi site sizin yerinize Amerika’da bulunan La Mer mağazasından ürünleri temin etmektedir. Kurun yükseliş durumuna rağmen güncel olarak amerikasepetim.com adresimizden yapacak olduğunuz alışveriş Türkiye’de var olan satış platformlarına göre daha ucuza denk gelmektedir.

Nereden Alışveriş Yapılmalıdır?

Cildinizi, cilt sağlığınızı ve yaşam standartlarını seviyorsanız, vücudunuza kullanacak olduğunuz tüm ürünlerin %100 orijinal olması gerekmektedir. Gelin birlikte birkaç ürün karşılaştırmasında bulunalım. Türkiye’de hiçbir şekilde satışı bulunmayan La Mer The Soft Moisture Powder Foundation Broad Spectrum SPF 30 amerikasepetim.com adresimizde vergiler dahilinde 196 dolar ve 5289 Türk lirası etmektedir. Ürün sizi hem güneşin zararlı ışınlarından korurken hem de renk tonunuzu eşitlemekte yardım etmektedir. Bu ürünü neden makyaj çantanızda bulunmasını istemezsiniz ki?

 

La Mer Amerika Sipariş

 

La Mer Genaissance De The Serum Essence - 1 Oz ürünü ise Boyner ve Sephora’da 18400 Türk lirası, Trendyol’da 53000 Türk lirası etmektedir. Lakin amerikasepetim.com adresimizde 628 dolar yani 16943 Türk lirası etmektedir. Sadece iki üründe bile amerikasepetim.com adresimizden La Mer ürünlerini satın almak mantıklıdır.

Sephora mağazalarında bulunan en pahalı ürün 18400 Türk lirası değerindedir. Gelin birlikte 18400 Türk lirası ile amerikasepetim.com adresimizden alışveriş yapalım. Sepetinize;

  • La Mer The Soft Moisture Powder Foundation Broad Spectrum SPF 30,
  • La Mer The Perfecting Primer - 1.4 Oz
  • La Mer The Hand Treatment - 0.39 Lbs
  • La Mer Eyes The Eye Concentrate - 15 ml

ekleyelim. Bu dört ürünün toplam değeri 16327.59 Türk lirası etmektedir. Amerikasepetim.com adresimizden yapacağınız 19 kilogramın altındaki tüm siparişler için ayrı kargo ücretleri bulunmaktadır. Bu üç ürün için 40 dolar yani 1080.20 Türk lirası değerinde kargoyu da eklediğinizde toplamda 17407,79 Türk lirası ödeyeceksiniz. Sephora’dan alacak olduğunuz tek bir ürüne ödeyeceğiniz 18400 Türk lirası yerine amerikasepetim.com adresimizden alacak olduğunuz dört La Mer ürünü ve kargo ücretini ödemeniz mümkündür.

Aynı zamanda %100 orijinal olduğunu temin ettiğimiz bu ürünlerin Amerika’dan gelirken gümrük derdiniz de ortadan kalkacaktır. Çünkü amerikasepetim.com adresi olarak uzman müşavirlerle birlikte çalışmaktayız. Bu sayede gümrükte takılma, fahiş masraflar ve benzeri durumları da ortadan kaldırmaktadır.

Nedir Bu Amerikasepetim.com?

Amerikasepetim.com adresi 2017 yılında kurulan ve spor ürünlerinde gıda ürünlerine kadar her türlü Amerika’dan temin edilmesi mümkün olan ürünleri sizlere teslim eden bir sitedir. Kolay dizayn edilmiş sitemiz sayesinde aradığınız ürünleri dakikalar içinde bulabilir ve sepetinize ekleyebilirsiniz. Sizin için iki farklı sipariş oluşturma seçeneği sunmaktayız.

Benim İçin Al; dilediğiniz ürünü satın almak istediğiniz siteye girin. Orada bulunan bilgileri amerikasepetim.com adresinde tıklayacak olduğunuz benim için al butonundaki panele giriniz. Bu sayede Amerika’ya gönderim yapan her siteden dilediğiniz ürünü Türkiye’ye getirebilirsiniz. Herhangi bir adet ya da ücret sınırı olmazken detaylı yapacak olduğunuz araştırma ile Türkiye’den satın aldığınızda pahalı olacak ürünleri uygun fiyatlarla kapınıza kadar getirebilirsiniz.

Paket Oluştur;  Amerikasepetim.com adresine üye olup tüm kişisel bilgilerinizi giriniz. Ardından alışveriş yapmak istediğiniz siteye girip sepetinizi oluşturun. Amerikasepetim.com adresinin size vermiş olduğu ve sadece size olan adres bilgilerini alışveriş yaptığınız siteye girin. Ardından paket oluştur seçeneğimize tıklayarak karşınıza çıkan formdaki bilgileri girerek kolay bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

Bu makale 04-08-2023 tarihinde yayına alınmıştır, olası güncellemeler için lütfen whatsapp hattımızdan iletişime geçininiz.

AKLINIZA TAKILAN SORULAR VE CEVAPLARI

Amerikasepetim üzerinden siparişlerinizi dilerseniz Benim İçin Al servisimizi kullanarak, dilerseniz Paket Oluştur servisimizi kullanarak verebilirsiniz.

Benim için al servisimizle, Amerika’ya gönderi yapan dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, hiçbir sınırınız olmadan sipariş verebilirsiniz.

Paket oluştur servisimizle, dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, sizin için oluşturulan Amerika adresinize kargolatın. Paketinizin tarafımıza ulaşması ardından kargo ve gümrük işlemlerinizi ödeyin. Tüm işlemlerinizi tamamlayarak adresinize teslim edelim.

Paketlerinizin kargo ve gümrük ücretlerini öğrenmek için Ücretler sayfamızı inceleyebilir, hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz.

Ücretler

Tüm paketlerinizin gümrük işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır. Hiçbir ürününüzde gümrük takılma riskiniz yoktur. Kargo ödemenizle birlikte, ürün içeriğinize göre vergi ücreti talep edilecektir. İşlemleriniz tamamlanarak Türkiye adresinize teslim edilecektir. Ek masraf, belge ya da reçete talep edilmeyecektir. Ürün ödemelerinize haricen vergi ve kargo ücretiniz olacaktır.

AKLINIZA TAKILANLAR İÇİN BİZE ULAŞIN

Tüm diğer sorularınız için WhatsApp destek hattımızdan ya da [email protected] adresimizden bize ulaşabilir, sorularınızı iletebilirsiniz.

Instagram ve Facebook hesaplarımızdan bizi takip edebilir, youtube kanalımızı inceleyebilirsiniz.