BLOG YAZILARI

- Sephora'dan Alışveriş Yapmak

Amerika'daki mağazaların internet sitelerinden sipariş verebileceğinizi biliyor muydunuz? Sephora gibi mağazası ve internet sitesi bulunan markalardan Amerikasepetim sayesinde sipariş verebilirsiniz. Sephora ve Amerikasepetim hakkında daha fazla bilgiyi yazımızın devamında okuyabilirsiniz.

 

 

Sephora Hakkında

Amerika genelinde hizmet sunan 500’den fazla mağazanın tabanı konumunda bulunan Sephora, dünya genelinde 35 ülkede hizmet sunmaktadır. Hizmet sunulan bu 35 ülkede ortalama 2700’den fazla mağazasının bulunduğunu söylemek mümkündür.

 

Sephora'dan Alışveriş Yapmak

 

Mevcut sektörüne ABD bağlamında ilk adımı 1998 yılında New York’un Soho bölgesinde attığı bilinen Sephora, bu adımın ardından uzun süreli bir ilerleme sürecinin içerisinde girmiştir. Bu adım, Sephora’nın sürekli değişim ve gelişimini sağlayan adımların da öncüsü olmuştur.

 

Sephora'dan Alışveriş Yapmak

 

Sephora bünyesinde yer alan ilkeler arasında bulunan saygı, herkes için aidiyet duygusu oluşturmayı ifade etmektedir. Bu bağlamda herhangi bir sebepten dolayı müşterilerde sınıflandırmaya gidilmesi mümkün değildir. Üretilen ürünlerin sınıflandırılması, yalnızca cilt tipi odaklıdır. Yağlı cilt, kuru cilt ve karma cilt şeklinde yapılan bu sınıflandırma dışında herhangi bir sınıflandırma ile karşı karşıya kalmak ise söz konusu değildir.

 

Sephora'dan Alışveriş Yapmak

 

Sephora’nın satışa sunduğu ürünler makyaj, cilt bakımı, saç, koku, vücut, makyaj malzemeleri ve fırçaları gibi kategorilere ayrılmış durumdadır. Yüz, göz, dudak, yanak ve pek çok farklı bölge için krem, kapatıcı, onarıcı gibi çeşitli malzemeler bulunmaktadır. Bunun yanında makyaj çantası, cımbız, fırça gibi aksesuarlar ile birlikte saç maşası ve düzleştiricisi de ürün yelpazesinde yer alır. Hem kadınlara hem de erkeklere hitap eden şampuanlar, saç bakım kremleri ve parfümler ise markanın en çeşitli kategorileri arasındadır.

 

Sephora'dan Alışveriş Yapmak

 

Markanın rujlarında yer alan kan kırmızısı tonlar için de farlarda yer alan cıvıl cıvıl tonlar için de tutkulu demek mümkündür. Bunun gibi her üründe hem Sephora’nın üretim tutkusu hem de kullanıcılarının mevcut tutkusu yer almaktadır.

 

Sephora'dan Alışveriş Yapmak

 

 

 

Kendi içerisinde bir uyuma kavuşmayan firmaların, müşterileri ile uyum yakalamaları mümkün değildir. Bu sebeple Sephora bir bütün içerisinde nasıl çalışıldığı, elde var olan bir görevin nasıl ve ne hızla yerine getirildiği konusunda korkusuzdur. Önemli olan dış uyumu elde edebilmek için önce iç uyumu sağlamaktır.

 

Sephora'dan Alışveriş Yapmak

 

Sephora Türkiye Satış

Sephora Amerika’dan sipariş vermek Amerikasepetim sitemizi ziyaret edip, dilediğiniz ürünü Amerika'dan evinize kargolatabilirsiniz. Amerikasepetim Amerika'dan alışverişi sizin için hızlı ve zahmetsiz bir hale getiriyor. Satın alma servislerimizden “Benim İçin Al” servisi ile ürünü sizler için satın alarak adresinize sorunsuz şekilde ulaştırıyoruz. Bir diğer servisimiz olan “Paket Oluştur” servisi ile de ürünü satın aldıktan sonraki süreçte ürünü sizlere sorunsuz şekilde teslim ediyoruz. Satın alma servislerimizin kullanımı hakkında açıklama videolarına aşağıdan erişebilirsiniz. 

 

 

Bu makale 17-05-2023 tarihinde yayına alınmıştır, olası güncellemeler için lütfen whatsapp hattımızdan iletişime geçininiz.

AKLINIZA TAKILAN SORULAR VE CEVAPLARI

Amerikasepetim üzerinden siparişlerinizi dilerseniz Benim İçin Al servisimizi kullanarak, dilerseniz Paket Oluştur servisimizi kullanarak verebilirsiniz.

Benim için al servisimizle, Amerika’ya gönderi yapan dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, hiçbir sınırınız olmadan sipariş verebilirsiniz.

Paket oluştur servisimizle, dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, sizin için oluşturulan Amerika adresinize kargolatın. Paketinizin tarafımıza ulaşması ardından kargo ve gümrük işlemlerinizi ödeyin. Tüm işlemlerinizi tamamlayarak adresinize teslim edelim.

Paketlerinizin kargo ve gümrük ücretlerini öğrenmek için Ücretler sayfamızı inceleyebilir, hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz.

Ücretler

Tüm paketlerinizin gümrük işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır. Hiçbir ürününüzde gümrük takılma riskiniz yoktur. Kargo ödemenizle birlikte, ürün içeriğinize göre vergi ücreti talep edilecektir. İşlemleriniz tamamlanarak Türkiye adresinize teslim edilecektir. Ek masraf, belge ya da reçete talep edilmeyecektir. Ürün ödemelerinize haricen vergi ve kargo ücretiniz olacaktır.

AKLINIZA TAKILANLAR İÇİN BİZE ULAŞIN

Tüm diğer sorularınız için WhatsApp destek hattımızdan ya da [email protected] adresimizden bize ulaşabilir, sorularınızı iletebilirsiniz.

Instagram ve Facebook hesaplarımızdan bizi takip edebilir, youtube kanalımızı inceleyebilirsiniz.